null
null

CHEP

CHEP je světovým lídrem v oblasti pronájmu palet a kontejnerů

Praha 5, Praha, Ceská Republika

O CHEP

Firma CHEP vznikla v Austrálii v roce 1946 a v současné době působí na šesti kontinentech a zaměstnává více než 7500 pracovníků ve čtyřiceti šesti zemích. Jenom v Evropě řídí 200 skladů (tzv. Servisní centra) s vybavením pro skladování a distribuci zboží.

V současné době využívá systém více než 300 000 firem, kterým se dodávají palety z poolu zahrnující přes 300 milionů palet, přepravníků a kontejnerů ve vysoké a standardní kvalitě.

Více než šedesátiletá zkušenost nám umožňuje dodávat našim zákazníkům optimální outsourcingová řešení, která zvyšují efektivitu řetězce dodávek. Pronájem palet CHEP, který rovněž umožňuje snížení nákladů logistických operací, využívají jak firmy vyznačující se vnitrostátním systémem distribuce, tak i firmy se složitou mezinárodní distribuční sítí. Palety firmy CHEP se s úspěchem využívají v oborech nejrůznějšího profilu, a to od potravinářského, chemického, až po automobilový průmysl.

 1) Servisní centrum

CHEP zásobuje výrobce paletami na základě objednávky. CHEP dodá palety do sídla zákazníka, nebo je předává k dispozici zákazníkovi do Servisního centra (zákazník si palety přebírá vlastní dopravou).

 2) Výrobce

Zákazník realizuje nakládku výrobků a zboží na palety CHEP, pak je odesílá ke svým odběratelům a informuje CHEP o místě a datu zásilky palet.

 3) Distributor (maloobchod/velkoobchod)

Distributoři vykládají výrobky a zboží z palet CHEP. Prázdné palety odebírá CHEP, a proto výrobci nemusí vést evidenci obalových kont a složitá jednání o jejich vyrovnání.

 4) Servisní centrum

CHEP provede technickou kontrolu všech palet a ujistí se, že splňují jakostní požadavky. Poté jsou palety opět zavedeny do oběhu.

 

Dokumenty ke stažení

Doporucené firmy Kontejnery, palety a nádoby

.C-CTU-947645027
null