null
null

CHV

Společnost specializovaná na prodej a pronájem nových i použitých kontejnerů.

Wien, Rakousko

O CHV

KVALITA - SPOLEHLIVOST - FLEXIBILITA

Úspěchy nám to potvrzují. Mezi našimi dlouholetými klienty jsou některé velmi významné firmy, námořní společnosti, dopravní a spediční firmy stejně jako malé a střední firmy.

  • Jsme mezinárodní kontejnerový terminál se skladovací plochou o rozloze 30 000 m² pro cca 2 500 TEU (20‘ kontejnerů). Tato velikost byla stanovena jako základní, a ustanovila objem 20-stopého kontejneru jako základní jednotku. Také jsme vybaveni spojovacím pruhem 600 m dlouhým. Náš Terminál je k dispozici pro všechny naše zákazníky, kteří používají naše skladovací prostory/ nakupují/ pronajímají, aby mohli skladovat, provádět kontroly, opravy a zásilky.
  • Jsme mezinárodní obchodní firma jak pro nové tak i pro použité kontejnery. Naše řada produktů zahrnuje systémy skladovacích a přepravních kontejnerů všech velikostí, kancelářské kontejnery, obytné kontejnery sanitární kontejnery, kontejnery se sprchou a WC, výměnné kontejnery, bezpečnostní kontejnery, speciání kontejnery a příslušenství pro kontejnery.
  • Jsme firma pro mezinárodní pronajímání kontejnerů s cca 1500 kusy pro pronajímání, jak pro obchodní účely, tak pro řemeslné či průmyslové použití, výstavy, události nebo skladování - flexibilita našich pronajímaných kontejnerů nemá meze.
  • Jsme mezinárodní firma budoucnosti, náš tým CHV udělá vše proto, aby Vám pomohl a poradil, když  to budete potřebovat.

Doporucené firmy Kontejnery, palety a nádoby

.C-CTU-947645027
null