PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

CID International

(CID International, a.s.)

Patří mezi přední české producenty informačních systémů pro dopravu, spedici, skladování a CRM.Podrobné informace o firmě  CID International

Společnost CID International, a.s. si poměrně rychle vydobyla přední místo mezi českými producenty informačních technologií pro oblast dopravy, spedice a skladování, a tuto pozici se jí daří trvale udržovat.

Byla založena v roce 1996 s centrálou v Praze a pobočkou v Brně, přičemž jejím cílem bylo poskytovat služby v oblasti IT zejména pro oblast železniční přepravy. Vedení společnosti však velmi rychle pochopilo, že bohaté zkušenosti mnoha zaměstnanců zejména z oblasti železniční dopravy, lze ve velké míře aplikovat i na dopravu silniční. Tak vznikla v roce 1997 pobočka v Ostravě, jejíž hlavní zaměření bylo směrováno na železniční a silniční dopravu a spedici. Postupným vývojem systémů, které od samého počátku jsou tvořeny v úzké spolupráci se zákazníky, se pokrývaly i další oblasti logistického řetězce. V dnešní doběpokrývají systémy společnosti oblasti doprava, spedice, sběrných služeb, logistických skladů a kontejnerových terminálů.

Kromě informačních systémů firma nabízí také outsourcing, tvorbu technologických studií, odborných analýz, dále poskytuje poradenství v oblasti dopravy a logistiky, školení uživatelů a správců systému, apod. Naše produkty dnes využívají stovky spokojených zákazníků nejenom v České republice a na Slovensku ale od roku 2001, kdy jsme začali pracovat pro jednoho z největších polských logistických operátorů, také v Polsku.

Společnost CID International, a.s. je součástí skupiny OltisGroup, která tvoří volné uskupení úzce spolupracujícíchsoftwarových firem s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti informačních technologií pro dopravu a logistiku.

Certifikáty kvality Microsoft Gold Certified Partner, ČSN EN ISO 14001, ČSN ISO/IEC 27001, ČSN EN ISO 9001:2001
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Nádražní 184/477
702 00  Ostrava
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Tiskové zprávy CID International

Pozvánka na česko-polskou konferenci "Železniční systémy III. tisíciletí"

03/02/2014, Olomouc - Ve dnech 26. - 28. 2. 2014 v hotelu Muflon v polské Ustroni u Bielsko-Bialej proběhne již čtvrtý ročník česko-polské konference „Železniční systémy III. tisíciletí“. (Dřívější název konference: Vlečka III. tisíciletí.)

Pozvánka CID International na 10. jubilejní mezinárodní železniční veletrh Trako 2013

31/07/2013, Olomouc - Stejně jako v předchozích letech se OLTIS GROUP zúčastní největšího a nejprestižnějšího polského setkání v oboru železniční dopravy, veletrhu TRAKO 2013 který se tak jako v předcházejících letech bude konat v Gdaňsku ve dnech 24. – 27. 9. 2013.

Produkty CID International

.C-CTU-947645460