null
null

CID International

Patří mezi přední české producenty informačních systémů pro dopravu, spedici, skladování a CRM.

Ostrava, Ceská Republika

O CID International

Společnost CID International, a.s. si poměrně rychle vydobyla přední místo mezi českými producenty informačních technologií pro oblast dopravy, spedice a skladování, a tuto pozici se jí daří trvale udržovat.

Byla založena v roce 1996 s centrálou v Praze a pobočkou v Brně, přičemž jejím cílem bylo poskytovat služby v oblasti IT zejména pro oblast železniční přepravy. Vedení společnosti však velmi rychle pochopilo, že bohaté zkušenosti mnoha zaměstnanců zejména z oblasti železniční dopravy, lze ve velké míře aplikovat i na dopravu silniční. Tak vznikla v roce 1997 pobočka v Ostravě, jejíž hlavní zaměření bylo směrováno na železniční a silniční dopravu a spedici. Postupným vývojem systémů, které od samého počátku jsou tvořeny v úzké spolupráci se zákazníky, se pokrývaly i další oblasti logistického řetězce. V dnešní doběpokrývají systémy společnosti oblasti doprava, spedice, sběrných služeb, logistických skladů a kontejnerových terminálů.

Kromě informačních systémů firma nabízí také outsourcing, tvorbu technologických studií, odborných analýz, dále poskytuje poradenství v oblasti dopravy a logistiky, školení uživatelů a správců systému, apod. Naše produkty dnes využívají stovky spokojených zákazníků nejenom v České republice a na Slovensku ale od roku 2001, kdy jsme začali pracovat pro jednoho z největších polských logistických operátorů, také v Polsku.

Společnost CID International, a.s. je součástí skupiny OltisGroup, která tvoří volné uskupení úzce spolupracujícíchsoftwarových firem s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti informačních technologií pro dopravu a logistiku.

Certifikáty:

Microsoft Gold Certified Partner, ČSN EN ISO 14001, ČSN ISO/IEC 27001, ČSN EN ISO 9001:2001

Doporucené zprávy CID International

Doporucené firmy Software a průmyslové poradenství

.C-CTU-947645460
null