PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Pozvánka CID International na 10. jubilejní mezinárodní železniční veletrh Trako 2013

  • 31/07/2013, Olomouc

  • Stejně jako v předchozích letech se OLTIS GROUP zúčastní největšího a nejprestižnějšího polského setkání v oboru železniční dopravy, veletrhu TRAKO 2013 který se tak jako v předcházejících letech bude konat v Gdaňsku ve dnech 24. – 27. 9. 2013.

 

Celý veletrh se koná pod záštitou Ministra dopravy, stavebnictví a mořského hospodářství a nabízí možnost pro prezentaci úrovně vývoje dopravních systémů a železniční infrastruktury v Polsku, Evropě a na světě. V dnešní době se tento veletrh může pyšnit označením druhý největší železniční veletrh v Evropě.

Veletrh TRAKO dává skvělou příležitost pro propagaci kolejové dopravy (železnice a tramvaje), spedice a železniční logistiky a pro prezentaci nejnovějších technologií.

Pořadatelé veletrhu, společnost Międzynarodowe Targi Gdańskie SA a skupina PKP, tradičně plánují bohatý doprovodný program sestávající z debat, konferencí, početných seminářů a prezentací firem. Zárukou kvalitního programu jsou nejen partneři veletrhu (společnosti Bombardier, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA, Siemens a TINES) ale i Programová rada, kterou tvoří Komora pozemní dopravy (IGTL), Sdružení inženýrů a techniků dopravy Polské republiky (SITK RP), Sdružení polských elektrikářů (SEP), Komora městské hromadné dopravy, Polská komora spedice a logistiky, Railway Business Forum (RBF) a Sdružení pro interoperabilitu a rozvoj kolejové dopravy (SIRTS).

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku v hale A, stánek A11, na němž OLTIS GROUP představí své nové produkty a technická řešení. Nabídneme Vám i sladkosti a speciality Moravy.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Nádražní 184/477
702 00  Ostrava
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)