Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Celý veletrh se koná pod záštitou Ministra dopravy, stavebnictví a mořského hospodářství a nabízí možnost pro prezentaci úrovně vývoje dopravních systémů a železniční infrastruktury v Polsku, Evropě a na světě. V dnešní době se tento veletrh může pyšnit označením druhý největší železniční veletrh v Evropě.

Veletrh TRAKO dává skvělou příležitost pro propagaci kolejové dopravy (železnice a tramvaje), spedice a železniční logistiky a pro prezentaci nejnovějších technologií.

Pořadatelé veletrhu, společnost Międzynarodowe Targi Gdańskie SA a skupina PKP, tradičně plánují bohatý doprovodný program sestávající z debat, konferencí, početných seminářů a prezentací firem. Zárukou kvalitního programu jsou nejen partneři veletrhu (společnosti Bombardier, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA, Siemens a TINES) ale i Programová rada, kterou tvoří Komora pozemní dopravy (IGTL), Sdružení inženýrů a techniků dopravy Polské republiky (SITK RP), Sdružení polských elektrikářů (SEP), Komora městské hromadné dopravy, Polská komora spedice a logistiky, Railway Business Forum (RBF) a Sdružení pro interoperabilitu a rozvoj kolejové dopravy (SIRTS).

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku v hale A, stánek A11, na němž OLTIS GROUP představí své nové produkty a technická řešení. Nabídneme Vám i sladkosti a speciality Moravy.