Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Codeware

Česká společnost, která působí na trhu automatické identifikace, a také jako integrátor a dodavatel identifikačních technologií.

Praha 2, Ceská Republika

O Codeware

CODEWARE, s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu automatické identifikace (AIDC) od roku 1996. Od samého počátku stavěla především na hlubokých znalostech a zainteresovanosti svých specialistů o problematiku. V krátké době jsme se stali distributory světově významných producentů zařízení AIDC, jejichž složení se v podstatě dodnes nemění.

V roce 2005 zaměstnává společnost 14 pracovníků ve dvou pražských a jedné bratislavské kanceláři. Díky silnému programátorskému zázemí (5 programátorů, 1 bývalý programátor) jsou naše dodávky hardwaru často doplněny o plně lokalizovaný ovládací software. Po rozšíření Evropské Unie v roce 2004 o nové země se výrazně rozšířila působnost firmy a naše zákazníky najdete prakticky po celém kontinentu.

Působíme jako integrátor a dodavatel identifikačních technologií. Jsme členem organizace EAN ČR (GS1 Czech) a EPCglobal, světové organizace zastřešující vývoj a standardizaci technologie RFID.

Typickými ukázkami naší práce jsou například vytvoření systému Mobile Store, což je plná integrace mobilních zařízení a tiskáren čárových kódů do známého ERP systému ABRA, anebo mnoho různých podobně provedených integrací technologie AIDC s existujícím řídícím systémem zákazníka (SAP, Oracle, apod.). Jsme také společnost distribuční, síti našich partnerských firem vytváříme pro jejich vlastní implementace AIDC kvalitní softwarové zázemí a hardwarový servis. Máme dostatečné skladové zásoby zařízení i náhradních dílů a naši specialisté udržují kontakt s novinkami na opakovaných školeních u našich dodavatelů.

Vedle ryze obchodních a technických aktivit se pravidelně zúčastňujeme specializovaných výstav a konferencí v Čechách i v zahraničí. Naše zkušenosti také publikujeme v odborných článcích v tisku i prostřednictvím internetu.

V roce 2002 byla společnost CODEWARE, s.r.o. oceněna mezinárodním výborem ocenění "Za výkonnost".

.C_PDT_CAT-CTU-947645460-947645461