Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

3D laserový profilovací systém

3D laserový profilovací systém (Cognex DS1000)

Produkt firmy Cognex

3D laserový profilovací systém (Cognex DS1000)

Produkt firmy Cognex

Je kalibrován na reálné měřicí jednotky pro inspekce, jejichž provádění je příliš náročné pro tradiční 2D systémy.

3D senzor DS1000 je z výroby kalibrovaný pro poskytování reálných měřicích jednotek s přesností na mikrometry, díky čemuž je jednodušší porozumět 3D aplikacím a zavádět je. "Na rozdíl od jiných laserových profilovacích senzorů je systém DS1000 integrován se softwarem VisionPro®, nejrobustnějším nástrojem pro 3D počítačové vidění v odvětví," dodává Kuechen.

Se softwarem VisionPro mohou uživatelé přidávat také kamery GigE pro úkony 2D inspekce. DS1000 je integrovaným systémem – speciální vysokorychlostní senzor společnosti Cognex a laser jsou uzavřeny v průmyslovém pouzdře s krytím IP65. Senzor DS1000 je k dispozici již nyní.

  • Počítá objemy a rozměry pro porcování potravin
  • Měří výšku a naklonění součástí pro určení nesouososti
  • Identifikuje povrchové vady a štěpiny s nízkým nebo žádným kontrastem
  • Ověřuje přítomnost nízkokontrastních položek v krabicích nebo baleních
  • Čte vyražené nebo vyvýšené znaky, například na automobilových pláštích

Nový 3D senzor DS1000: 3D laserový profilovací systém DS1000 je kalibrován na reálné měřicí jednotky pro inspekce, jejichž provádění je příliš náročné pro tradiční 2D systémy počítačového vidění.

O firmě Cognex

Cognex

Cognex

Společnost navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh systémy počítačového vidění a průmyslové systémy snímání ID kódů neboli zařízení, která dokážou „vidět“.

Karlsruhe, Nemecko

.P-CTA-4293492301-1339271676