Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Průmyslový operátorský panel

Průmyslový operátorský panel (Cognex VisionView® 900)

Produkt firmy Cognex

Průmyslový operátorský panel (Cognex VisionView® 900)

Produkt firmy Cognex

Průmyslový operátorský panel pro systémy počítačového vidění In-Sight a snímače čárových kódů DataMan určené pro síť Ethernet.

Větší displej o úhlopříčce 229 mm umožňuje operátorům rychle identifikovat problémy na výrobní lince, takže mohou reagovat promptně a zvyšovat tak kvalitu a současně omezovat prostoje.

Lepší poměr cena a výkon

Displej VisionView 900 nabízí čtyřnásobně lepší poměr ceny a výkonu než předchozí panely a také ekologické a softwarové parametry, které operátoři očekávají od rozhraní průmyslové kategorie. Dotyková obrazovka o úhlopříčce 229 mm s krytím IP65 umožňuje uživatelům prohlížet snímky a grafické vrstvy až pro devět systémů In-Sight nebo DataMan zároveň, a to bez nutnosti PC na základní provozní úrovni.

Kromě prohlížení výsledků inspekce na obrazovce mohou operátoři snadno modifikovat parametry inspekce, měnit zaostření kamery a nahrávat či ukládat zakázky dříve nakonfigurované v systému počítačového vidění. Mohou rovněž ukládat snímky pro následné odstraňování chyb a optimalizaci procesu, buď po síti Ethernet, nebo přes některý ze zabudovaných portů USB. Kontrolu operátora nad oblastmi zájmu a parametry nástroje pro počítačové vidění reguluje ochrana heslem.

Pro rychlost a větší kontrolu

Obnovovací frekvence obrazu displeje VisionView 900 nyní podporuje linky s rychlostí až 600 dílů za minutu, zatímco větší formát úhlopříčky 229 mm zvyšuje efektivní záběr kontroly operátora.

Obrazovka VisionView 900 je doplněním stávající sady vizualizačních prvků společnosti Cognex:

  • software VisionView PC má všechny prvky operátorského panelu a možnost používat jakýkoli displej, který lze připojit k PC
  • softwarová varianta VisionView CE nabízí všechny standardní prvky a umožňuje operátorům prohlížet aplikace pomocí velkých panelů Rockwell nebo Siemens CE
  • VisionView VGA poskytuje možnost prohlížet snímky a výsledky v řídicí místnosti bez omezení velikosti displeje; adaptér VisionView VGA podporuje dotykové obrazovky a displeje VGA s různými rozlišeními

Nový panelový displej VisionView 900 je dostupný již nyní. Pro další informace a stažení bezplatné zkušební verze softwaru VisionView nás kontaktujte.

O firmě Cognex

Cognex

Cognex

Společnost navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh systémy počítačového vidění a průmyslové systémy snímání ID kódů neboli zařízení, která dokážou „vidět“.

Karlsruhe, Nemecko

.P-CTA-947645405-997760676