Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

ČSAD Logistik Ostrava

Moderní, dynamická firma, poskytující svým zákazníkům spolehlivé, vysoce kvalitní dopravní a logistické služby při konkurenceschopných cenách.

Ostrava-Moravská Ostrava, Ceská Republika

O ČSAD Logistik Ostrava

ČSAD LOGISTIK Ostrava a. s. kontinuálně navazuje na více než 50-ti leté zkušenosti své zakladatelské společnosti ČSAD Ostrava a. s. v oblasti silniční nákladní dopravy.

Opírá se o detailní znalosti potřeb svých zákazníků, týmu vzdělaných, vysoce kvalifikovaných a motivovaných pracovníků.

ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je spolehlivou součástí evropské logistické sítě, tvoří most mezi západní a východní Evropou na bázi partnerské spolupráce s významnými dopravními a logistickými společnostmi. Musíme znát velmi dobře potřeby a přání svých zákazníků, abychom mohli účinně napomáhat jejich rozvoji.

Konečným cílem je podpora dynamického rozvoje zákazníků dodávkou komplexních logistických služeb.

Evropské přesvědčení

Podporujeme rozvoj vzájemně výhodných vztahů a strategických partnerství v rámci celé Evropy. Naší snahou je vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí, nových propojení a nových partnerských vztahů. Poskytováním služeb na špičkové evropské úrovni se chceme na integračním procesu aktivně podílet.

.C_PDT_CAT-CTA-947645484-947645538