PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Denip/Kiosk

(Denip/Kiosk)

Jsme ryze českým výrobcem průmyslových terminálů pro sběr dat.Podrobné informace o firmě  Denip/Kiosk

DENIP/KIOSK je divizí společnosti DENIP, která působí na trhu již od roku 1992. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem terminálů sběru dat a informačních kiosků, a reagujeme tak na zvýšenou potřebu šíření digitální informace ve společnosti, na veřejných prostorách a ve výrobním procesu. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi vysokou kvalitu poskytovaných výrobků a služeb. Základní filozofií je předvídat a pochopit potřeby zákazníka a naplnit je každodenní praktickou činností. Naší předností je maximální vstřícnost ke specifickým požadavkům klienta, která jde ruku v ruce s naší efektivní, rychlou a vysoce kvalitní prací.

Design a konstrukce

Zrodu nového produktu předchází celá vývojová fáze. Pro tyto účely bylo vytvořeno zázemí vlastního designérského a konstrukčního studia, kde se tým zkušených pracovníků snaží naplnit Vaše představy.

Nový návrh produktu vzniká na základě požadavku zákazníka či trhu. Určíme okruh uživatelů a funkci, kterou bude informační kiosek zastávat. Dle analýzy požadavků vzniká grafický návrh a první představa. Procesem schvalování a komunikace s klientem docházíme k finální podobě výrobku a zkušení konstruktéři vytváří finální 3D model. Výsledkem je produkt optimálního řešení funkce, ceny a kvality.

Výroba

Společnost DENIP má k dispozici 2700 m2 vlastních výrobních prostor. Dlouholetou zkušeností se zpracováním plechu, montáží a vybaveností nejmodernější technologií garantuje vysokou kvalitu výrobku i pro nejnáročnější zákazníky.

Certifikace

Vysoká kvalita našich produktů je zaručena certifikátem Systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, který společnost získala již v roce 2004.

Certifikáty kvality ČSN EN ISO 9001:2009
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Střádalů 637/70
718 00  Ostrava
Moravskoslezský - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Denip/Kiosk

.C-CTU-947645405