null
null

Doprava na paletách

Nízkonákladový systém pro přepravu paletovaných kusových zásilek.

Děčín, Ústecký, Ceská Republika

O Doprava na paletách

Připravili jsme pro Vás zcela nový typ přepravní služby kusových zásilek - nízkonákladový přepravní systém se štíhlou strukturou pro dopravu zboží na paletách kamkoliv v České republice. Pro Vaše potřeby disponujeme sítí 14 regionálních center, jedním centrálním překladištěm a sofistikovaným informačním systémem pro identifikaci zásilek a sledování jejich pohybu během přepravy.

Čím se lišíme od stávajících systémů?

Především nízkými náklady při manipulaci a doručování zboží na paletách. Zcela unikátní je naše cenová politika. Naše ceny nejsou závislé ani na vzdálenosti odesílatele a příjemce  a ani na hmotnosti palety. Zaplatíte nám za přepravu Vašeho zboží na paletě 120x80 vždy stejnou cenu bez ohledu na místo určení. Jediným  parametrem je výška zboží včetně palety. Rozlišujeme ¼ paletu s výškou do 60 cm, ½ paletu s výškou do 110 cm a celou paletu s větší výškou než 110 cm.

Pro zlepšení výkonosti Vaší logistiky jsme připraveni po dobu přepravy pronajímat Vám naše plastové palety, nebo rollkontejnery za režijní náklady. Tyto palety Vám již nemusí odběratelé vracet zpět – stačí vrácení palety nahlásit na naše nejbližší regionální centrum.

Doporucené firmy Doprava a logistika

.C-CTU-947645484
null