Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Dulevo

Design a výroba nejrůznějších zametacích a mycích strojů, průmyslových i městských.

Fontanellato, Parma, Itálie

O Dulevo

Firma byla založena v roce 1976 ve městě Fontanellato (v provincii Parma) za účelem výroby průmyslových čisticích strojů. Technologická kvalita a obchodní dynamismus firmy jsou důvodem neustálého růstu a rozšíření aktivit do zahraničí.

Firma Dulevo investuje velké částky do výzkumu a vývoje a tak může vyvíjet čím dál tím trvanlivější, spolehlivější a ekologičtější stroje, inovační systémy prachové filtrace během sběrného procesu, motory, které vydávají méně emisí. Firma neustále aktualizuje své produkty a technologie a aktivně spolupracuje v sektoru, jak místním, tak mezinárodním. Firma je spojena s asociací kategorie AFIDAMP (Italská asociace výrobců a distributorů produktů pro průmyslové čištění) a VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau - German Engineering Federation). Od roku 1996 firma disponuje prestižním certifikátem kvality UNI EN ISO 9001 – Vize získaná prostřednictvím DNV (Det Norske Veritas, leader v certifikaci).
.C_PDT_CAT-CTU-2490310608-947644869