PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

ECI Europejskie Centrum Innowacyjne

(ECI Europejskie Centrum Innowacyjne)
Europejskie Centrum Innowacyjne je polská firma, která byla založena za účelem poskytování dodávek, zavedení nejmodernějších technologií a zařízení do obchodů, dílen a skladů.


Podrobné informace o firmě  ECI Europejskie Centrum Innowacyjne

Europejskie Centrum Innowacyjne je polská firma, která byla založena za účelem poskytování dodávek, zavedení nejmodernějších technologií a zařízení do obchodů, dílen a skladů. ECI se během 20 let stal spolehlivým dodavatelem pro mnoho firem a společností, kterým nabízí stroje, zařízení a příslušenství pro práci ve výškách a opravy vysokozdvižných vozíků.

Specializujeme se na projekty, které na trhu nejsou běžně k dostání. Právě množství speciálních zakázek, které naše firma během dvou desetiletí uskutečnila svědčí o profesionalitě.

Díky našim kvalifikovaným zaměstnancům a rozsáhlým technologickým znalostem  je Europejskie Centrum Innowacyjne jeden z hlavních dodavatelů pro nejrůznější průmyslová odvětví jako například: energetiku, těžbu, stavebnictví, inženýrství, skladování, vzdělávání a služby.

Při spolupráci s UCI nikdy neodejdete bez odpovědi. Nabídneme Vám v co nejkratším čase řešení, která Vám budou nejlépe vyhovovat  a budou cenově nejdostupnější. Naše projekty Vám vyhoví jak po stránce funkční, tak po stránce finanční.

Jdeme vždy vstříc novým nápadům a dokážeme se dokonale přizpůsobit Vašim potřebám.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Arki Bozka 1
46-200  Kluczbork
opolskie - POLSKO
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty ECI Europejskie Centrum Innowacyjne

.C-CTU-947645027