PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Ekofol

(EKOFOL, spol. s r.o)

Firma se zaměřením na segment technického balení, obalových materiálů, technologií a jejich optimální aplikaci při distribučním či exportním balení.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  Ekofol

Ekofol spol. s r.o. je specializovaná velkoobchodní a servisní firma se zaměřením na oblast balících materiálů a obalových technologií, s nabídkou dalších služeb cílených na podporu pro nasazení vhodných materiálů při distribučním či exportním balení.

Této činnosti se věnujeme již od svého vzniku v roce 1991. Cílem společnosti je od samého počátku hledání optimálních řešení systémů distribučního balení a propagování moderních balících materiálů, s přihlédnutím k požadavkům na bezpečné zajištění přepravovaného nákladu.

Naše dlouholeté zkušenosti z oblasti zabezpečení nákladu a balení lze využít ve formě samostatných konzultací či komplexních návrhů balení, nebo je možné je získat v rámci služeb spojených s dodávkami obalových materiálů.

Obchodní podmínky i technická řešení pro naše zákazníky zpracováváme vždy na základě individuálních potřeb a požadavků zákazníka. Snažíme se vždy nalézt řešení, které povede k Vaší maximální spokojenosti.

Máte-li zájem se o naší společnosti dozvědět více, kontaktujte nás.

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Železniční 566/7
772 00  Olomouc
Olomoucký - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Produkty Ekofol

.C-CTA-947645307