null
null
Ekofol
Ekofol

Ekofol

EKOFOL, spol. s r.o

Firma se zaměřením na segment technického balení, obalových materiálů, technologií a jejich optimální aplikaci při distribučním či exportním balení.

Olomouc, Olomoucký, Ceská Republika

O Ekofol

Ekofol spol. s r.o. je specializovaná velkoobchodní a servisní firma se zaměřením na oblast balících materiálů a obalových technologií, s nabídkou dalších služeb cílených na podporu pro nasazení vhodných materiálů při distribučním či exportním balení.

Této činnosti se věnujeme již od svého vzniku v roce 1991. Cílem společnosti je od samého počátku hledání optimálních řešení systémů distribučního balení a propagování moderních balících materiálů, s přihlédnutím k požadavkům na bezpečné zajištění přepravovaného nákladu.

Naše dlouholeté zkušenosti z oblasti zabezpečení nákladu a balení lze využít ve formě samostatných konzultací či komplexních návrhů balení, nebo je možné je získat v rámci služeb spojených s dodávkami obalových materiálů.

Obchodní podmínky i technická řešení pro naše zákazníky zpracováváme vždy na základě individuálních potřeb a požadavků zákazníka. Snažíme se vždy nalézt řešení, které povede k Vaší maximální spokojenosti.

Máte-li zájem se o naší společnosti dozvědět více, kontaktujte nás.

.C_PDT_CAT-CTA-947645307-947645328
null