PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Balení a úprava zboží - co-packing

 • Balení a úprava zboží je službou, kterou nabízíme v rámci komplexního logistického řešení.

Požádejte o cenovou nabídku příbuzných produktů v těchto kategoriích:

Podrobné informace o produktu Balení a úprava zboží - co-packing

 • Samplování
  Balené předměty se vloží do polyetylenového sáčku a pomocí tepla se zataví. Zatavení je esteticky perfektní a nepropustné.
 • Skupinové balení do teplem smrštitelných fólií
  Balený předmět  je vložen do fólie a posune se do balicího prostoru, ve kterém za pomoci tepla dojde k jejímu smrštění kolem baleného předmětu. Technické vybavení umožňuje i balení těžších a objemnějších druhů zboží (lahve, plechovky aj.).
 • Skin-pack
  Ekologická náhrada za blister. Výrobek je  zafixován na karton fólií,  která díky působení tepla a odsátí vzduchu přilne ke kartonu a přesně kopíruje výrobek.
 • Flow-pack
  Balené předměty jsou seskládány v požadovaném pořadí a počtu na dopravník, který je posouvá do balicího prostoru. Zde dojde k obalení výrobku transparentní fólií (s možností plnobarevného potisku) a plochému svaření fólie. Součástí stroje je i zařízení pro vyznačení data  spotřeby přímo na balíček. Technické vybavení umožňuje výrobu až 50 ks balení během jedné minuty.
 • Etiketování
  Výroba a nalepení etikety na přesně dané místo výrobku. Používá se především pro nalepování českých návodů pro používání výrobků nebo k označení marketingové akce zákazníka.
 • Kapacity
  Disponujeme pracovištěm pro práci v přísných hygienických podmínkách, které vyžaduje manipulace s některými druhy výrobků, díky kterému jsme jako jedna z mála společností v Evropě držiteli certifikátu pro práci s otevřeným hygienickým výrobkem společnosti Procter & Gamble. Našim zákazníkům zajišťujeme i potřebné komponenty pro realizaci jejich akcí, například kartony, etikety, speciální obaly a výplně.

.P-CTU-947645307