Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Celní deklarace, INTRASTAT

Produkt firmy ESA

Celní deklarace je součástí naší logistické nabídky. Od vstupu do EU nabízíme službu vyhotovení statistických údajů INTRASTAT.

 • Celní  služby
  - vyhotovení dovozní celní deklarace (JSD)  s možností zajištění celního dluhu naší společností
  -  vyhotovení vývozní  celní deklarace (JSD)
  - zastupování  při celním řízení
  - konzultační  činnost v oboru celní  deklarace
  - vystavení nákladních listů (CMR, CIM)
  -  vystavení  dokladů o původu zboží (EUR 1, AT.R)
  - vyhotovení dokladů  pro  společný tranzitní režim (T 1) s ručením naší společností
  -  vystavení  mezinárodních dokladů TIR
 • INTRASTAT
  Jedná  se o sběr dat pro statistiku obchodu se  zbožím mezi členskými  zeměmi EU. INTRASTAT je podle vyhlášky č. 200/2004 Sb.  povinný  pro firmy, které během kalendářního roku překročí tzv. asimilační  práh,  který je stanoven pro odeslání zboží ve výši 4 000  000 Kč a pro přijetí zboží ve  výši 2 000 000 Kč. Povinný  výkaz může pro firmu vyhotovit i předat příslušnému  celnímu  úřadu její zmocněnec.
 • Celní sklady
  Umožňují  skladovat zboží, které není zbožím  Společenství a nepodléhá  v tomto režimu dovoznímu clu nebo obchodně-politickým  opatřením.  Naše společnost má v působnosti CÚ Kladno „Veřejný celní  sklad", ve  kterém může skladovat jakákoliv osoba. Podle  potřeby ukladatele provádíme  částečné realizace, vedeme  evidenci veškerého zboží, v případě exportu do  třetích  zemí vystavujeme T1 a zajišťujeme celní dluh. Naše společnost  má všechny  typy celních záruk v dostatečné výši.

O firmě ESA

ESA

Logistická společnost, nabízející komplexní logistický servis. Mezi naše hlavní služby patří vnitrostátní a mezinárodní doprava a spedice, skladování, distribuce, co-packing, úprava zboží atd.

Kladno ,Ceská Republika

.P-CTU-947645484