Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Eurocoding

Zabývá se obchodem s termotransferovými tiskárnami na etikety, tiskařským softwarem, TTR páskami, tiskařskými systémy a aplikacemi a integrovanými systémy pro konce balicích linek.

Gallarate, Varese, Itálie

O Eurocoding

Firma Eurocoding byla založena v roce 2001. Je součástí skupiny čtyř společností působících od roku 1976:

  • Tradex s.r.l. - společnost, která je v Itálii leaderem v prodeji zařízení na čárové kódy, značkovacích zařízení a dalších výrobků v sektoru etiketování. Věnuje se prodeji koncovým zákazníkům.
  • Print Media s.r.l. – prodává tiskárny na plastové karty, CD a DVD, kopírovací zařízení a další výrobky distributorům termotransferových tiskáren na čárové kódy (System Integrators, Software House).
  • Service Engineering s.r.l. – 13 specializovaných techniků dodává technickou podporu pro systémy, které skupina prodává.

Před deseti lety se k těmto firmám přidala společnost Coding Consultants Int.l., Inc. (USA) za účelem sledovat technický vývoj v našem sektoru. Eurocoding je italská pobočka společnosti Coding Consultants Int.l.

Eurocoding nabízí produkty pro tepelné tiskárny na etikety a čárové kódy, etiketovací software, termotransferové pásky, řešení pro tiskařské systémy a aplikace a integrované systémy pro konce balicích linek.

Většinu tiskáren skladujeme v Bax Global v Miláně, jednotlivé součástky a další výrobky pak ve skladu v našem operačním centru v Gallarate (VA) situovaném velmi blízko mezinárodního letiště Malpensa v Miláně. Objednávky jsou obvykle zasílány do 24 hodin, v závislosti na dostupnosti výrobků.

Naše technická podpora zahrnuje hardware, software a firmware a většina našich techniků mluví plynule anglicky. Své zkušenosti získali v instalacích v Itálii, Rusku, Španělsku, Belgii a dalších evropských zemích.

Naše obchodní strategie je zaměřena ve prospěch nekonkurenčních a specializovaných místních distributorů ve snaze dodávat jim větší podporu a pokud možno vyhnout se cenové konkurenci v rámci našeho sektoru.

Věříme v naše schopnosti rozvíjet dobré, dlouhodobé, vzájemně prospěšné obchodní vztahy s našimi zákazníky. Vyzkoušejte si nás! Řekněte nám o vašich plánech na vašem trhu a jak Vám můžeme pomoci díky našim zkušenostem a produktům zvýšit konkurenčnost.

.C_PDT_CAT-CTU-947645405-947645417