Stolní tiskárna (Eurocoding TTP243 Plus)
Produkt firmy Eurocoding
Termotransferová nebo přímá tepelná, snadné použití, kompaktní, víceúčelová, spolehlivá.
.P-CTU-947645405-2112820000
Produkt firmy Eurocoding
Termotransferová nebo přímá tepelná, snadné použití, kompaktní, víceúčelová, spolehlivá.
Podrobné informace
Prověřená spolehlivost této všestranné tiskárny.
Tiskárna TTP243 je snadno použitelná, kompaktní, velmi spolehlivá a všestranná. Byla testována při mnoha typech použití po celém světě. Díky svému ideálnímu poměru kvality a ceny a mnoha dostupným doplňkům snadno obstojí v konkurenci.
Dvojitý motor umožňuje použití 300 m dlouhé termotransferové pásky a etiketové cívky s vnějším průměrem 203 mm upevněné na externím stojánku, který je součástí balení. To vše má velký význam pro zvyšování produktivity.
Kapacita paměti umožňuje trvalé uložení typu písma, typu etikety a obrázků, a především umožňuje tiskárně TTP243 používat emulátory Eltron (EPL pro TLP 2844), Datamax (DPL for E-4203) a Zebra (ZPL for 2844Z) a tak rozšířit její využití na trhu.
Příslušenství:
K tiskárně TTP243 lze připojit otočnou řezačku a také může fungovat samostatně s naší klávesnicí KP-200 nebo KU-007 Plus. Také jsou k dispozici rozšíření paměti Flash do 4MB.
Driver Windows a software pro tisk etiket.
Technické specifikace
Metoda tisku | Termotransferová nebo přímá tepelná | Rychlost tisku | 38 , 50 a 76 mm za sekundu | Rozlišení | 203 d.p.i. | Šířka etikety | 114 mm | Délka tisku | Max. 2286 mm | Šířka tisku | 104 mm | Vnější průměr etiketové cívky | 110/203 mm | Paměť | 1 MB Flash a 2 Mb DRAM | Rozhraní | RS 232 a paralelní Centronics | Driver Windows a software | pro výrobu etiket |
O firmě Eurocoding
Zabývá se obchodem s termotransferovými tiskárnami na etikety, tiskařským softwarem, TTR páskami, tiskařskými systémy a aplikacemi a integrovanými systémy pro konce balicích linek.
Gallarate, Varese, Itálie