PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Ewals Cargo Care

(Ewals Cargo Care, spol. s r.o.)

Ewals Cargo Care je mezinárodní logistická a přepravní společnost. Naše hlavní linky směřují do oblasti Beneluxu, Velké Británie, Španělska, Francie, Německa, Itálie, Slovinska, Rumunska, Maďarska aj.Podrobné informace o firmě  Ewals Cargo Care

Ewals Cargo Care je mezinárodní logistická a přepravní společnost. Také je průkopníkem ve vývoji  bezpečnějších, k životnímu prostředí šetrnějších a kvalitativních služeb. Neustále obnovujeme flotilu k zachování souladu s nejpřísnějšími environmentálními normami. Náš vozový park urazí 1 milion kilometrů denně. 1600 zaměstnanců v 49 pobočkách v 15 zemích po celém světě plánuje optimální použití 4600 přepravních jednotek v evropské přepravě zboží.

Mezi naše hlavní aktivity patří mezinárodní a tuzemské přepravy s vlastním vozovým  parkem nebo smluvními dopravci, místní návozy materiálu, námořní a letecké přepravy (LCL, FCL), intermodální přepravy, skladování, logistické služby, skladování v návěsech (WoW), řízení a optimalizace logistických činností.

Naše hlavní linky směřují do oblasti Beneluxu, Velké Birtánie, Španělska, Francie, Německa, Itálie, Slovinska, Rumunska, Maďarska, Slovenska, Švédska. Specializujeme se také na vnitrostátní přepravu.

Certifikáty kvality ISO 9001, ISO 14001, ČSN OHSAS 18001, AEO
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Prosecká 851/64
190 00  Praha 9
Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Ewals Cargo Care

.C-CTU-947645484