Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Fa Podrazil
Fa Podrazil

Fa Podrazil

Fa Podrazil, s.r.o.

Stěhovací společnost Fa Podrazil s.r.o. má profesionalitou svých zaměstnanců a kvalitním servisem dostatečnou zkušenost pro splnění jakéhokoliv přání v oblasti stěhovacích služeb.

Praha 10, Praha, Ceská Republika

O Fa Podrazil

K dnešnímu dni máme 40 stálých zaměstnanců a v případě potřeby doplňujeme stav brigádníky, kteří s námi spolupracuji již několik let. Zvyšující nároky na stěhovací služby měly za následek nákup vozů Mercedes Benz, se kterými je firma dnes schopna splnit vysoký standard služeb požadovaných našimi zákazníky. Zdarma vypracujeme cenovou nabídku i časový harmonogram, respektující veškeré potřeby zákazníka. Významnou skutečností je i naše dlouhodobá zkušenost se stěhováním a instalací různých souborů a sbírek. Toto zaměření naší firmy představuje odborný i materiální potenciál, zajišťující bezproblémové využití technicky složitých a komplikovaných úkolů.

Dokumenty ke stažení

Certifikáty:

ISO 9001-2001

.C_PDT_CAT-CTA-947645484-2476473506