Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Fanuc
Fanuc

Fanuc

Fanuc Robotics Czech s.r.o.

Společnost nabízí roboty o nosnosti 2 až 700 kg pro manipulaci, obloukové a bodové sváření, paletizaci, balení, lakování, uzavírání a další aplikace. Používají se téměř v každém výrobním průmyslu.

Praha 8 - Libeň, Hl. m. Praha, Ceská Republika

O Fanuc

FANUC Robotics Europe S.A. je centrálním sídlem japonské firmy FANUC Ltd., světové jedničky v distribuci robotů a průmyslové automatizace.

Ve svém Oddělení pro výzkum a vývoj vyvíjí firma FANUC vysoce kvalitní, konkurenceschopné výrobky. Tyto aktivity jsou základní filosofií vedení firmy FANUC.

Díky své nabídce robotů pokrývá firma FANUC Robotics potřeby mnohých průmyslových aplikací. Každý den pracuje na celém světě více než 160 000 robotů FANUC, spolehlivých na 99,9%.

FANUC Robotics dále nabízí širokou nabídku softwaru pro roboty a programovacích offline produktů pro zlepšení spolehlivosti a kvality automatizace. Firma FANUC Robotics a její evropské pobočky se zavazují k tomu, že budou nabízet svým evropským partnerům a klientům co nejlepší podpůrné služby.

Výrobci a distributoři automobilů a odborníci z potravinářského či strojního průmyslu využívají žluté roboty ve své strategii automatizace. Naši integrátoři ví, že se mohou spolehnout na robotiku FANUC jako na opravdové partnery, a spolupracovat tak na zavedení nových a efektivních aplikací k finálnímu zákazníkovi.

FANUC je jednička na trhu automatizace a průmyslové robotiky.

S průměrnou spolehlivostí 99,99% jsou roboti FANUC nejspolehlivější roboti na světě, také díky tomu, že firma FANUC je jedinou společností v sektoru, která vyvíjí a vyrábí všechny zásadní součástky. Veškeré detaily, hardware i software, jsou pod kontrolou optimalizovaného řetězce.

Nejsme pouzí dodavatelé. Jsme rychlý, flexibilní partner, vždy nablízku, nabízíme podporu a nasloucháme vašim potřebám. Ať je váš požadavek jakýkoli, máme robota, který pro vás bude pracovat.

Máme k dispozici nejširší nabídku výrobků pro nejrůznější aplikace. Roboti jsou schopni udělat cokoli, od paletizace těžkých nákladů po manipulaci s křehkými produkty, velmi rychle a s maximální přesností.

FANUC Robotics nabízí:

  • Multifunkční roboty o nosnosti 2 až 700 kg (pro manipulaci s produkty, bodové sváření, řezání, leštění, drcení...)
  • Paletizační, balicí, sběrací roboty (včetně potravinářství)
  • Roboty pro obloukové svařování a polohování
  • Lakovací roboty
  • Programový offline software ROBOGUIDE
  • Aplikační software pro roboty
  • Možnosti softwaru pro roboty v závislosti na použití
.C_PDT_CAT-CTA-2705046717-1061379759