null
null

Aplikační nástroje

Produkt firmy Fanuc

V závislosti na aplikaci je kontrolní systém dodáván s jedním nebo více balíky nástrojů.

Kontrolní systém Fanuc R-30iA je dodáván v závislosti na aplikaci s jedním z následujících balíků nástrojů:
  • HandlingTool
  • ArcTool
  • SpotTool+
  • DispenseTool
  • PaintTool

HandlingTool
Aplikační software HandlingTool, integrovaný do robota a kontrolního zařízení Fanuc, poskytuje řešení pro efektivní proces většiny aplikací manipulace s materiálem a sestavování. HandlingTool zjednodušuje a standardizuje konfiguraci a fungování robotů Fanuc. Není potřeba mít zkušenosti s jejich fungováním ani předchozí naprogramování.
Ovládací panel poskytuje robotu kompletní funkčnost pro konfiguraci, programování, restartování, diagnostiku a rekapitulaci stavu robota.

ArcTool
Aplikační software ArcTool byl navržen ke zjednodušení a standardizaci aplikací obloukového svařování. Funkce obloukového svařování a zobrazení pozice umožňují pracovníkovvi programovat robota snadno a rychle.

SpotTool+
Balík aplikačního softwaru SpotTool+, integrovaný do robota a kontrolního zařízení 30iA, poskytuje řešení pro zjednodušení a standardizaci konfigurace a fungování robotů Fanuc používaných v karosářských dílnách pro aplikace jako:

  • Bodové sváření
  • Těsnění
  • Manipulace

Typické funkce robota umožňují pracovníkovi snadno zobrazit údaje o pozici a logických sekvencích použitím známých termínů a instrukcí v menu. Ovládací panel je zcela funkční co se týče možnosti konfigurace, fungování a problémů, včetně diagnostiky, rekapitulace stavu a informace o chybách.

DispenseTool
Software DispenseTool byl navržen speciálně pro operace lepení a těsnění. Systém robota nabízí skvělý výkon při manipulaci s autodíly a jinými objekty. Software DispenseTool má rozhraní pro specifikaci operačních parametrů dávkovacího systému. Se softwarem DispenseTool lze kontrolovat lepicí pistoli, dávkovač, dálkové ovládání a jiné vnější prvky.

PaintTool
PaintTool je software určený pro aplikace lakování a krytí. Balík aplikačního softwaru PaintTool usnadňuje konfiguraci a funkčnost lakovacích robotů Fanuc.

O firmě Fanuc

Fanuc

Fanuc

Společnost nabízí roboty o nosnosti 2 až 700 kg pro manipulaci, obloukové a bodové sváření, paletizaci, balení, lakování, uzavírání a další aplikace. Používají se téměř v každém výrobním průmyslu.

Praha 8 - Libeň, Hl. m. Praha, Ceská Republika

.P-CTA-2705046717-1061379759
null