Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

FM Logistic

Společnost poskytující spolehlivé, odborné a kvalitní logistické služby na území Evropy a Číny. Je tvůrcem inovativních logistických řešení přizpůsobených požadavkům zákazníků.

Tuchoměřice, Středočeský, Ceská Republika

O FM Logistic

FM Logistic je společnost poskytující logistické služby na území Evropy a Číny. Je tvůrcem inovativních logistických řešení přizpůsobených požadavkům zákazníků v sektoru Global Supply Chain a poskytuje svým klientům spolehlivost, odbornost a kvalitu v těchto oblastech:

  • Skladování
  • Doprava
  • Co-packing
  • Co-manufacturing

FM Logistic v ČR

Od roku 1996 provozuje FM Logistic platformu o rozloze 47.000 m2 v Tuchoměřicích u Prahy (5 km od letiště Ruzyně). Platforma leží na pozemku 127.000 m2, který je ve vlastnictví společnosti. Klienty FM Logistic na této platformě jsou mezi jinými např. Nestlé, Opavia a Ferrero. V Olomouci provozuje FM Logistic distribuční centrum pro moravský region.

Certifikáty:

ISO 9001:2000 / HACCP pro skladovací, obalové služby a vnitrostátní dopravu

.C_PDT_CAT-CTU-947645484-947645503