Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Fromm obalové systémy

Balicí technika FROMM - ovinovací balicí stroje pro fixaci zboží na paletách, páskovací stroje a zařízení, páskovačky a páskovače, vzduchové polštáře Airpad. Vývoj, výroba, prodej.

Brno, Brněnský kraj, Ceská Republika

O Fromm obalové systémy

Rodinný podnik FROMM byl založen roku 1947. Z malé dílny uprostřed města Zürichu vznikla mezinárodní společnost FROMM Packaging Systems, která patří ke světovým špičkám v balicím průmyslu. Skupina FROMM vyvíjí a vyrábí systémy pro upevnění přepravovaných produktů: páskovaci stroje a zařízení, ovíječky palet, patentový systém vzduchových polštářů Airpad a spotřební materiál. Společnost zaměstnává celosvětově přibližně 800 zaměstnanců a v minulém roce dosáhla obratu přes 150 mil. €. Více než 30 poboček v Evropě, Severní a Jižní Americe, Jižní Africe a Asii, jakož i řada specializovaných prodejních partnerů na celém světě jsou Vám k dispozici, pokud potřebujete odbornou radu, služby nebo opravu.

.C_PDT_CAT-CTU-947645307-947645356