PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

FTL-First Transport Lines

(FTL-First Transport Lines, a.s.)

Zajišťování logistických služeb v oblasti skladování zboží, kompletace zásilek a distribuce k zákazníkům v rámci ČR a SR. Provozování mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Celní služby.Podrobné informace o firmě  FTL-First Transport Lines

Nabízíme skladování zboží v logistickém centru situovaném přímo u silnice R46 v Prostějově - přímo v centru Moravy. Jedná se o regálový sklad s kapacitou 3500 paletových míst s kapacitní příjmovou a expediční plochou. Zajišťujeme zde plný logistický servis - skladování, vychystávání zásilek dle konkrétních objednávek a distribuci k zákazníkům v rámci celé ČR se specializací na oblast Moravy (PSČ 6 a 7) a Západního Slovenska. Nabízíme operativní dodávky do distribučních center řetězců v požadovaných závozových oknech. Vzdálenost do DC Ahold, LIDL, Kaufland Olomouc je 20 km a do DC MAKRO a BILLA Prostějov 1km. Skladovací činosti jso řízeny dle norem ISO 9001:2008 a IFS (vlastníme certifikát). Veškeré skladovací procesy jsou plně řízeny skladovacím informačním systémem, zákazníci mají možnost on-line připojení přes webové rozhraní. Aktuálně tak mohou vidět stav zásob zboží na skladě, jednotlivé fáze zpracování objednávek, mají přístup k řadě raportů a analýz. V rámci doplňkových služeb provádíme vykládky kontejnerů, paletizaci zboží, etiketaci atd. Prostřednictvím vlastních vozidel zajišťujeme také návoz zboží určeného k uskladnění k nám do skladu. Realizujeme také mezinárodní kamionovou dopravu prostřednictvím vlastního nebo smluvního vozového parku.

Certifikáty kvality ISO 9001:2008, IFS, AEO
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Letecká 8
79623  Prostějov
Olomoucký - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty FTL-First Transport Lines
 • Regálový sklad společnosti FTL-First Transport Lines, a.s. na adrese Prostějov, Průmyslová 1a. | Skladování zboží

  Skladování zboží

  Skladování zboží v regálovém skladě v Prostějově s kapacitou až 3500 paletových míst.

 • Distribuci zboží provádíme prostřednictvím vlastního nebo smluvního vozového parku. | Distribuce zboží

  Distribuce zboží

  Distribuce zboží z logistického centra v Prostějově k zákazníkům v rámci ČR a SR.

 • Zájezdová doprava 1 | Zájezdová doprava

  Zájezdová doprava

  Přepravy provádíme v systému managementu kvality dle ISO 9001:2000

 • FTL - celní deklarace | Celní deklarace

  Celní deklarace

  Vystavujeme všechny potřebné doklady (JSD, JSDd, EUR1, CMR, D.V.1) pro celní řízení při dovozu a vývozu zboží mimo rámec EU.

.C-CTU-947645484