Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

G+P

Zařízení a materiály pro polygrafický průmysl

Praha - Horoměřice, Praha, Ceská Republika

O G+P

G+P Technik s.r.o. je česká obchodní společnost založena r. 2002. Působí na českém, slovenském, polském a ukrajinském trhu jako dodavatel strojů, zařízení a materiálů pro polygrafický průmysl. Její doménou je zejména oblast dokončujícího zpracování tisku.

G+P Service s.r.o. je sesterská společnost firmy G+P Technik s.r.o., která byla založena v r. 2004. Jejím úkolem je starat se o technickou realizaci zakázek + záruční a pozáruční servis, poradenství v oblasti polygrafie, repase strojů Gämmerler.

G+P Technik Polska Sp. z o. o., byla založena v roce 2005, jako pobočka firmy G+P Technik s.r.o. s podobnou obchodně- technickou strukturou pro polskou polygrafii.

G+P Technik Ukraine ltd, byla založena v roce 2008 jako pobočka firmy G+P Technik s.r.o. s podobnou obchodně - technickou strukturou pro ukrajinskou polygrafii.

.C_PDT_CAT-CTU-947645307-947645356