null
null

Granitol

Jsme největší výrobce vyfukovaných PE fólií a vázacích PP pásek v ČR. Vyrábíme LDPE a HDPE fólie, tašky, pytle, sáčky a vázací PP pásky. Fólie dokážeme potisknout off-line až v 8 barvách.

Moravský Beroun, Olomoucký, Ceská Republika

O Granitol

GRANITOL akciová společnost je největším výrobcem vyfukovaných polyetylenových fólií a vázacích PP pásek v České republice. Obchodní aktivity společnosti však území České republiky zdaleka přesahují. Významná část produkce je exportována do zemí střední, východní a západní Evropy.

Produktové portfolio zahrnuje fólie pro skupinové balení GRANOTEN, fólie pro výrobu varných sáčků PERFOTEN, HDPE fólie MIKROTEN, fólie pro výrobky osobní hygieny HYGITEN, smrštitelné fólie pro paletizaci, Stretch hood FLEXOTEN, hydroizolační fólie pro stavebnictví SEPATEN, zakrývací fólie a plachty. Novinkou v sortimentu jsou BIOdegradabilní fólie a tašky, sáčky na psí exkrementy, fólie s permanentní antistatikem a antiscratch fólie. LDPE a HDPE fólie slouží zároveň jako polotovar pro výrobu finálních produktů jako jsou například obalové fólie, pytle, velkoobjemové pytle, sáčky, košilky, odnosné tašky a přířezy. Profesionální potisk až 8 barvami je zajišťován na vlastních flexografických potiskovacích strojích. Specifickou výrobou je vytlačování polypropylenových (PP) vázacích pásek GRANOFLEX.

Společnost je několikanásobným držitelem ocenění OBAL ROKU, který uděluje Obalová asociace SYBA.

Certifikáty:

ISO 9001

Doporucené firmy Obaly, balicí a plnicí stroje

.C-CTU-947645307
null