GTL

"Snadná cesta na Balkán"

Říčany, Středočeský, Ceská Republika

O GTL

GTL, spol. s r. o. - Společnost provozuje pravidelnou přepravu celovozových i kusových zásilek na Balkánský poloostrov a zpět. Zaměřuje se především na sběrnou službu.

Zastoupení v níže uvedených zemích smluvními logistickými a spedičními firmami, které výrazně ovlivňují lokální trh a disponují vlastními manipulačními sklady, zaručuje stejnou úroveň, resp. kvalitu služeb a komunikace v zahraničí, jako na domácím trhu. Výhodou je, že zahraničního odesílatele/příjemce kontaktují zástupci firmy v jeho rodném jazyce. Znalost jazyků a přizpůsobení se odlišným mentalitám patří mezi silné stránky této společnosti. Můžete využít možnost přeprav od jednoho kartonu door to door až po kompletní kamion. GTL nabízí i přepravy nebezpečného zboží (ADR) pod dohledem kvalifikovatného pracovníka dle nově přijatých vyhlášek o bezpečnostních poradcích.

Ve střední Evropě provádí společnost dokládky a celovozové přepravy v rámci těchto zemí: Česká republika, Slovensko, Polsko a Německo. Přepravy jsou zajišťovány vlastními dopravními prostředky a smluvními exkluzivními dopravci.

Společnost sídlí nově v areálu v Říčanech u Prahy, kde poskytuje své logistické služby jako skladování, manipulace se zbožím, kompletování zásilek, dokládky zboží a kvalitnější zabezpečení zásilek. V současnosti nabízí volné skladové prostory v tomto logistickém areálu.

Kvalita:

Společnost je certifikována normou ČSN EN ISO 9001:2009. V roce 2011 získala certifikát Top Czech Quality (stříbrnou plaketu).

Zástupci:

Řecko: GOLDAIR CARGO S.A.

Rumunsko: ROHEL TRANS International

Bulharsko: SPRINT SPED Int. Forwarding

Turecko: BALNAK BAKLIYAT ve LOJISTIK

Certifikáty:

ČSN EN ISO 9001:2009, Top Czech Quality - stříbrná plaketa

Doporucené firmy Doprava a logistika

.C-CTU-947645484