Haltec

Netradiční haly a stany pro obchodní, průmyslové a tržní využití.

Korntal-Münchingen, Nemecko

O Haltec

Vysokou kvalitou a širokým využitím svých produktů si společnost Haltec upevnila výborné jméno po celé Evropě v sektorech výroby, obchodu a leasingu.

Systémové haly a haly s lehkou konstrukcí od firmy Haltec jsou rychlou a ekonomickou alternativou k pevným budovám, aniž by přitom ztrácely na kvalitě a bezpečnosti. Našim zákazníkům nabízíme podporu prostřednictvím servisu a poradenství jak při výběru vhodného systému tak ve fázi projektování. Tato celistvá řešení na míru pro výrobní nebo skladovací účely jsou připravena k použití během několika málo týdnů.

Všechny produkty firmy Haltec se vyznačují svou jedinečnou kvalitou a individuálním provedením. Ať už se jedná o průmyslovou halu s jeřábem, systémovou halu ve zvláštním provedení, velké hliníkové stany nebo exkluzivní přístřešky pro speciální události, nejdůležitější prioritou všech produktů firmy Haltec je vždy individuální vkus a vysoká kvalita.

Pod skupinu Haltec patří deset obchodních oddělení a dvě výrobní centra v Německu. Kromě toho má své pobočky v pěti zemích – Rakousku, Francii, Nizozemí, Polsku a Švýcarsku.

.C_PDT_CAT-CTU-2932696341-947644699