null
null

HST Creative

Společnost působí v oblasti vývoje, výroby a prodeje technologií mechanizace a automatizace procesů obloukového svařování a dělení kovů a jejich slitin.

Vrchlabí, Ceská Republika

O HST Creative

Společnost HST TechnoLogic s.r.o. vznikla v roce 1995 původně jako obchodní firma se svařovací technikou. Postupně se vyprofilovala v kvalifikovaného prodejce svařovací techniky italské značky Cebora. Tuto hi-tech značku zastupuje společnost jako jediná na území ČR od roku 2001. V roce 2006 se rozčlenila na samostatné divize díky akcentaci vývoje a výroby technologií pro mechanizaci a automatizaci svařování. Původní obchodní a poradenská činnost se soustředila do obchodní divize HST Cebora. Zde je možno mimo zmíněné značky Cebora nakoupit veškeré svářečské příslušenství a materiál, ale také získat služby v oblasti konzultace svařovacích procesů, nadstandardního servisu a péče o svařovací techniku včetně předepsaných revizí.

Druhou divizí, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem strojů a řešení pro mechanizaci a automatizaci svařovacího procesu, je divize HST Creative. Základní vizí při zrodu divize bylo vyplnit tržní mezeru mezi jednoduchou mechanizací a robotizací průmyslového svařování kovů tím, že budeme vytvářet sofistikované výrobní prostředky, s vynikajícím poměrem ceny vzhledem k užitné hodnotě. To vše při použití maximálního množství vlastních myšlenek a původních řešení. Od svého vzniku prošla divize HST Creative prudkým rozvojem provázeným mnoha technologickými a technickými úspěchy. Za pouhých pět let činnosti držíme řešení, která proměňují trh a mají ambice nově definovat celé výrobní oblasti strojírenské výroby. V současnosti je produkce rozdělena do základních dvou větví. Produkce sériových typizovaných strojů pro provádění lineárních a rotačních svarů a pro dělení kovů plasmovým paprskem. Druhou větví je vývojová a konstruktérská činnost při práci na projektech podle specifického zadání klienta. Současnou strategií HST Creative je dodávat na průmyslový trh technicky špičkové a cenově přijatelné stroje. Naše práce se opírá o schéma osobního přístupu ke klientovi díky detailnímu poznání klientových požadavků a potřeb. V rámci divize byl v roce 2011 završen projekt výstavby výzkumného a vývojového centra Nikoly Tesly (VCNT).

Důležitým článkem je samostatná společnost HST Production s.r.o., založená v roce 2011 jako organizace vytvářející materiálně-výrobní zabezpečení divize HST Creative. Společnost je majetkově a organizačně propojena s mateřskou společností HST TechnoLogic s.r.o. Hlavním posláním této výrobní jednotky je zabezpečovat pro divizi HST Creative výrobu sériových strojů. HST Production úzce spolupracuje s prototypovou dílnou a konstrukčním oddělením HST Creative při optimalizaci sériové produkce.

.C-CTU-1339229366
null