Hubtex

Specialisté na boční a čtyřcestné vozíky. Výrobní program této firmy se zaměřuje na nestandardní manipulační techniku.

Čestlice, Ceská Republika

O Hubtex

HUBTEX patří již mnoho let k předním světovým výrobcům manipulační techniky. Výrobní program této firmy se zaměřuje na nestandardní manipulační techniku. Tam, kde končí výrobní program standardních výrobců, začíná výrobní program firmy Hubtex.

Těžiště výroby firmy Hubtex je výroba nestandardních vysokozdvižných vozíků, zejména bočních, čtyřcestných, vychystávacích vozíků, uzpůsobených pro nesení zejména dlouhých a těžkých nákladů.

Cílem nasazení těchto vozíků je zefektivnění toku materiálu v příslušných provozech a razantní úspora místa. Vozíky lze navrhnout tak, aby byly přizpůsobeny přesně na nasazení a podmínky pro daný provoz

  • Optimalizujte svou skladovou kapacitu!
  • Dlouhá nebo těžká břemena o nosnostech 1,5 t až 80 t, velkokapacitní skladování
  • Pohon elektrický, diesel nebo plyn
  • Vnitřní i venkovní nasazení
  • Vykládka, nakládka, transport, vychystávání
  • Možnost nuceného vedení v úzkých uličkách

HUBTEX... když je málo prostoru

Ve městě Fulda (SRN) se nachází  největší a současně nejmodernější výrobní závod skupiny Hubtex. Dále se zde nachází vývojová a konstrukční kancelář, kde je soustředěno veškeré Know-how související s výrobou vysokozdvižných vozíků Hubtex. Vozíky jsou konstruovány v návaznosti na nejnovější poznatky z oboru, zejména s uplatněním v nejmodernější ergonomii, designu, bezpečnosti, konfortu ovládání a úspornosti provozu. V současné době je konstrukce většiny vozíků standardizována do tzv. modulů, čímž se dosahuje vysoká efektivita výroby. Velmi pokrokovým prvkem výroby je standardní vybavení všech elektrických vozíků multifunkčními joysticky. Ve výrobě se též plně kompletují zdvihací zařízení ke všem vyráběným vozíkům. Vlastní výroba všech důležitých komponentů umožňuje maximální možnost přizpůsobit se aktuálním požadavkům našich zákazníků.

Certifikáty:

EN ISO 9001:2000

.C_PDT_CAT-CTU-947644102-2093427472