Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

IMS Cargo Slovakia

Prodej a pronájem nových a použitých skladových kontejnerů. Kontejnerová kombinovaná přeprava - silniční a železniční. Prodej námořních plomb. Nadrozměrná a nadměrná přeprava. Logistika a zasilatelství.

Bratislava, Bratislavský, Slovensko

O IMS Cargo Slovakia

IMS CARGO SLOVAKIA s. r. o. – Váš lídr v intermodální přepravě

Naše společnost byla založena v dubnu 2009 jako dceřinka rakouské společnosti IMS -Intermove Systems Speditions- und Transport GmbH, která působí na přepravním trhu již více než 20 let.

Jsme firma s kanceláří v Bratislavě. Naším obchodním partnerům nabízíme kvalitní logistický servis a optimalizujeme přepravní náklady zboží našich spokojených klientů. Nabízíme široké portfolio služeb:

- kombinovaná doprava a intermodální přeprava

- železničná přeprava – vnitrostátní a mezinárodní nákladní přeprava vozových zásilek v evropských státech, státech Asie a SNS, přeprava mimořádních zásilek, tvorba ucelených vlaků, kontejnerová a konvenční přeprava

- silniční kontejnerová přeprava (celá Evropa a Rusko)

- nadrozměrná, nadměrná přeprava a přeprava nadměrných nákladů (celá Evropa)

- balení zboží do kontejnerů, fixace a zabezpečení proti posunu či pohybu při přepravě

- prodej, pronájem nových a použitých kontejnerů (námořních, skladových, stavebních, obytných, kancelářskych, mrazírenských, výměnné nadstavby)

- certifikace námořních kontejnerů pro cesty po moři

- prodej bezpečnostních plomb

- doplňkové celní služby

- logistické služby, skladování

- poradenská činnost, monitoring a informace o pohybu zásilek

- jeřábové služby a služby vozidlem s hydraulickým ramenem (celé Slovensko)

Poskytujeme kompletní servis a naplnění specifických požadavků našich zákazníků.

Jsme odborníky v oblasti logistiky, jsme sehraný tým připravený pokrýt všechny Vaše potřeby, podávat Vám přesné informace o pohybu Vašich zásilek a flexibilně reagovat na změny vyplývajíci z Vašich obchodních záměru.

Nabízíme Vám rychlé řešení vzniklých problémů a vždy optimální kombinaci různých způsobů přepravy, a to tak, abyste vždy maximalizovali svůj profit z podnikání a stále více se spoléhalii na nás jako na experta v přepravě.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit se svými dotazy.

Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši přepravu.

Tým IMS CARGO SLOVAKIA s. r. o.

Dokumenty ke stažení

.C_PDT_CAT-CTU-947645027-2097236143