PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Inotec Barcode Security

(Inotec Barcode Security GmbH)
Výrobce vysoce kvalitních čárových kódů a RFID tagů.


Podrobné informace o firmě  Inotec Barcode Security

Firma Inotec Barcode Security GmbH se sídlem v Neumünsteru a pobočkami ve Francii, Anglii a Holandsku vyrábí od roku 1978 etikety s čárovými kódy a RFID etikety vysoké kvality.

Tým Inoteku je složen z 52 motivovaných zaměstnanců s velkými zkušenostmi v oblasti čárových kódů. Od plánování logistických konceptů až po realizaci individuálních řešení čárových kódů. Náš tým je Váš kompetentní partner.

Etikety se sekvenčními čárovými kódy se vyrábí fotokompozičním, termotransferenčním nebo digitálním tiskem. Náš produktový program také zahrnuje bezpečnostní etikety EAS, RFID etikety, standardní etikety, kovové etikety, keramické etikety a knihovní průkazky.

Díky neustálému vývoji inovačních produktů je Inotec schopen poskytovat řešení k velkému počtu náročných průmyslových, logistických, dopravních, medicínských, knihovních a bezpečnostních aplikací. Naše výrobky zaručují vysokou úroveň bezpečnosti a bezkonkurenční pohyb materiálu.
Firma Inotec Barcode Security GMBH přináší díky svému inovačnímu vývoji řešení pro komplexní požadavky nejrůznějších sektorů.
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Havelstr. 1-3
24539  Neumünster
Schleswig-Holstein - NĚMECKO
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Tiskové zprávy Inotec Barcode Security

Přechod z jednoduchých na multilevel etikety pro značení regálových pozic. Lydall Gerhardi otevřel nové distribuční centrum.

07/06/2010, Neumünster - Horizontální multilevel etikety s vysokou přilnavostí zaručují vysokou mechanickou odolnost a 100% úspěšnost načtení pomocí čteček čárových kódů.

Kontrola a zápis dat RFID transpordéru v našem výrobním procesu

25/02/2010, Praha - Inotec implementoval mobilní kontrolní a zapisovací systém pro RFID transpordéry a etikety..

2D Kódy jako alternativa RFID

28/08/2009, Praha - 2D kódy se používají již několik let, v současnosti existuje více než 40 variant symbolů. Nyní, zejména díky pádu cen čtecích zařízení se 2D kódy se stávají zajímavou alternativou vůčí čárovým kódům a RFID.

Produkty Inotec Barcode Security

.C-CTU-947645405