Inotec Barcode Security

Výrobce vysoce kvalitních čárových kódů a RFID tagů.

Neumünster, Schleswig-Holstein, Nemecko

O Inotec Barcode Security

Firma Inotec Barcode Security GmbH se sídlem v Neumünsteru a pobočkami ve Francii, Anglii a Holandsku vyrábí od roku 1978 etikety s čárovými kódy a RFID etikety vysoké kvality.

Tým Inoteku je složen z 52 motivovaných zaměstnanců s velkými zkušenostmi v oblasti čárových kódů. Od plánování logistických konceptů až po realizaci individuálních řešení čárových kódů. Náš tým je Váš kompetentní partner.

Etikety se sekvenčními čárovými kódy se vyrábí fotokompozičním, termotransferenčním nebo digitálním tiskem. Náš produktový program také zahrnuje bezpečnostní etikety EAS, RFID etikety, standardní etikety, kovové etikety, keramické etikety a knihovní průkazky.

Díky neustálému vývoji inovačních produktů je Inotec schopen poskytovat řešení k velkému počtu náročných průmyslových, logistických, dopravních, medicínských, knihovních a bezpečnostních aplikací. Naše výrobky zaručují vysokou úroveň bezpečnosti a bezkonkurenční pohyb materiálu.
Firma Inotec Barcode Security GMBH přináší díky svému inovačnímu vývoji řešení pro komplexní požadavky nejrůznějších sektorů.
.C_PDT_CAT-CTU-947645405-947645407