Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Regálové etikety magnetické a reflexní

Regálové etikety magnetické a reflexní (Inotec )

Produkt firmy Inotec Barcode Security

Regálové etikety magnetické a reflexní (Inotec )

Produkt firmy Inotec Barcode Security

Vyzkoušené etikety k identifikaci regálů. Dostupné v magnetické nebo reflexní verzi.

Etikety Diomaster
Etiketa k identifikaci regálů. Vícebarevný potisk se aplikuje na zadní stranu a je chráněn polyesterovým filmem. Tak je potisk chráněn proti oděru i po kontaktu s vozíkem. Etikety jsou extrémně odolné proti UV paprskům a jsou omyvatelné, což umožňuje externí použití.

Diomagnet
Trvanlivé a flexibilní řešení značení regálů. Etikety Diomagnet jsou vhodné také v chladicích skladech, byly bez problémů použity až do teplot -21 C°.

Reflexní etikety
Nejspolehlivější řešení pro identifikaci regálů, které musí být čitelné i na velké vzdálenosti. Možnost čtení etiket na vzdálenost několika metrů, používají se například ve skladech s vysokými regály.

Instalace: Zkušený tým Inotec Vám velmi rád pomůže s instalací etiket. Zaručujeme aplikaci etiket bez obtíží i v průběhu instalace. Jsme Vám k dispozici také při navrhování a realizaci designu Vašich individuálních etiket.
V případě zájmu Vám zašleme vzorek k odzkoušení.

O firmě Inotec Barcode Security

Inotec Barcode Security

Výrobce vysoce kvalitních čárových kódů a RFID tagů.

Neumünster, Schleswig-Holstein, Nemecko

.P-CTU-947645405-947645407