Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Výsek, zápis, kódování a kontrola - výrobní process RFID etiket je velmi komplexní. Klademe velký důraz na sledování kvality v celém tomto výrobním procesu.

Inotec implementoval mobilní kontrolní a zapisovací systém pro RFID transpordéry a etikety.
Náš kontrolní systém je schopný provést kontrolu jak inlay od našich dodavatelů tak interních inlay.

Zjišťujeme provozuschopnost všech běžných HF a UHF transpordérů pomocí čtecího a zapisovacího kontrolního procesu přímo při výrobě našich RFID produktů. Vadné kusy jsou okamžitě označeny. Čas potřebný pro kontrolu je nižší než 100 ms. Systém umožňuje zápis na inlay popř. finální RFID produkt přímo při výrobě. Poškozené inlay jsou okamžitě rozpoznány a označeny.

Všechny bežné transpordéry od našich dodavatelů (KSW, TAGSTAR, UPM RAFLATAC, AVERY DENNISON nebo ALIEN) jsou schopny absolovovat tento kontrolní systém. Týká se to všech HF transpordérů (13,56 MHz) odpovídající ISO 15693 a také UHF transpordérů (860 - 960 MHz) odpovídající EPC Class 1 gen 2 a ISO /IEC 18000-6C.

Různé druhy kódování jsou možné, např. GRAI-96 (EPC kontejnery). S tímto druhem kódování čísel kontejnerů, která jsou vytištěna na etiketu jako Data matrix nebo čárový kód, jsou načtena, změněna a zakódována do příslušné oblasti čipu. Čas potřebný k zápisu HF a UHF čipů je nižší než 400 ms.

Výrobní kapacita je tak 13.200 tagů za hodinu. Zapsaná data mohou být uzamčeny, pokud je to požadováno. Místo pro zápis je chráněno heslem proti neoprávněnému zápisu.

Rozšíření programovacího software je možné na základě požadavků zákazníka. Všechny činnosti systému jsou ukládány pro pozdější kontrolu. V případě potřeby jsou tyto data
předána zákazníkovi.

Funkčnost finálního RFID UHF produktu může být kdykoliv demonstrována zákazníkovi na naší RFID bráně.

V případě požadavku demonstrace funkčnosti nás prosím kontaktujte.