PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

IRE-TEX

(IRE-TEX Praha s.r.o.)
Vývoj a realizace řešení obalové techniky na míru.


Podrobné informace o firmě  IRE-TEX

Nechceme být dodavatelem univerzálních systémů pro každého, chceme se společně se zákazníky podílet na vývoji a realizaci cílených zákaznických řešení obalové techniky.

Přednosti dlouhodobé spolupráce vidíme především v otázce vzájemné důvěry, znalosti specifik zákazníka, komplexní poznání jeho požadavků a zainteresovanosti na jeho dlouhodobém tržním úspěchu. Jsme si vědomi, že pouze trvalý a udržitelný růst zákazníků představuje jednu z podmínek dlouhodobé spolupráce zákazníka s námi.

Od roku 1998, kdy byla naše společnost založena, jsme se podíleli na vývoji a realizaci stovek projektů, u nichž kvalita, spolehlivost a přesnost jsou základní podmínkou úspěchu. Rozsahem služeb, od nalezení optimálního zákaznického řešení až po zajištění komplexní dodávky obalové techniky, prokazujeme naše zkušenosti, spolehlivost a profesionalitu.

Využití moderních technologií, hledání inovačních řešení a neustálé zkvalitňování našich služeb jsou základními předpoklady k dalšímu rozvoji naší společnosti a k úspěšné realizaci požadavků našich zákazníků.

Firma získala ocenění Obal roku 2009.

Certifikáty kvality ISO 14001-2004; ISO 9001-2000; OHSAS 18001-2008
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Slavojova 5
318 02  Plzeň
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty IRE-TEX

.C-CTU-947645307