IRE-TEX

Vývoj a realizace řešení obalové techniky na míru.

Plzeň, Ceská Republika

O IRE-TEX

Nechceme být dodavatelem univerzálních systémů pro každého, chceme se společně se zákazníky podílet na vývoji a realizaci cílených zákaznických řešení obalové techniky.

Přednosti dlouhodobé spolupráce vidíme především v otázce vzájemné důvěry, znalosti specifik zákazníka, komplexní poznání jeho požadavků a zainteresovanosti na jeho dlouhodobém tržním úspěchu. Jsme si vědomi, že pouze trvalý a udržitelný růst zákazníků představuje jednu z podmínek dlouhodobé spolupráce zákazníka s námi.

Od roku 1998, kdy byla naše společnost založena, jsme se podíleli na vývoji a realizaci stovek projektů, u nichž kvalita, spolehlivost a přesnost jsou základní podmínkou úspěchu. Rozsahem služeb, od nalezení optimálního zákaznického řešení až po zajištění komplexní dodávky obalové techniky, prokazujeme naše zkušenosti, spolehlivost a profesionalitu.

Využití moderních technologií, hledání inovačních řešení a neustálé zkvalitňování našich služeb jsou základními předpoklady k dalšímu rozvoji naší společnosti a k úspěšné realizaci požadavků našich zákazníků.

Firma získala ocenění Obal roku 2009.

Certifikáty:

ISO 14001-2004; ISO 9001-2000; OHSAS 18001-2008

Doporucené firmy Obaly, balicí a plnicí stroje

.C-CTU-947645307