null
null

Isi Plast

Italská společnost, která je lídrem v oblasti výroby plastových nádob pro průmysl, stravování a zdravotnictví.

Correggio, Reggio Emilia, Itálie

O Isi Plast

Isi Plast Spa je jednou z hlavních italských společností zaměřených na výrobu plastových nádob pro průmysl, potravinářství a zdravotnictví. Kvalita a vzhled produktů jsou pro Isi Plast nejdůležitější faktory.

Společnost byla založena panem Cavalierem Riccardo Mellim v roce 1956 a byla první společností v Itálii zaměřenou na výrobu plastových nádob. Díky profesionálnímu přístupu a nadšení pro práci se firma postupně rozrůstala a upevňovala si místo na trhu. Za tímto úspěchem stojí mnoho faktorů. Nejdůležitější z nich je neustálá pozornost věnovaná kvalitě, za kterou stojí investice do moderních výrobních zařízení, vývoje a výzkumu a také kvalitně odvedená práce svědomitých kontrolorů.

Isi Plast se stala první italskou společností ve svém oboru, která obdržela certifikaci ISO 9002 a certifikaci o ohleduplnosti k životnímu prostředí ISO 14001.

V současnosti výroba společnosti přesahuje 100 000 000 nádob ročně, její roční obrat dosahuje 40 000 000 eur a je rozdělena do 3 cílových sektorů: průmyslového, potravinářského a zdravotnického. Isi Plast je díky svému vnitřnímu uspořádání a flexibilní výrobě schopná nabídnout tu nejširší nabídku produktů na trhu.

Abychom zaručili našim klientům vysoký standard kvality, stále investujeme do nových systémů, jakým je například systém „IML", který umožňuje potisk nádob v tom nejvyšším rozlišení.

.C_PDT_CAT-CTU-2490310608-947644910
null