Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Umělohmotná nádoba

Umělohmotná nádoba (Isi Plast MU MU17100)

Produkt firmy Isi Plast

Umělohmotná nádoba (Isi Plast MU MU17100)

Produkt firmy Isi Plast

Robustní a elegantní. Nový design s ochrannou páskou proti otevření.

Podrobné informace

MU17100 je robustní a elegantní nádoba s nový designem a ochrannou páskou proti otevření. Série MU byla vyvinuta pro využití v potravinářství. Stala se oblíbeným produktem na trhu a našla své využití dokonce i v dalších průmyslových odvětvích. Tento úspěch znamenal pro Isi Plast potřebu rozšířit řadu o další formáty nádob. Takto vznikla nová nádoba MU17100 s objemem 17,6L. Nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylénu a zahrnuje charakteristiky vlastní pro řadu MU: speciální patentované víko s ochrannou páskou proti otevření s možností opětovného uzavření a otevření.

Zvláštností tohoto nového produktu je rukojeť, která je ocelová s plastovým držadlem a zajistí stabilní manipulaci s nádobou. Rukojeť lze bez problémů odejmout, a proto je nádoba ideální pro využití ve strojích pro míchání barev. MU17100 lze potisknout systémem IML, který zvládá potisk i v tom nejvyšším rozlišení.

Obchodní podmínky

Isi Plast dodává své produkty do Itálie a do zbytku světa.

Technické specifikace

Celkový objem 17,6 L
Držadlo ANO
Materiál PP
Potisk IML ANO
Páska ANO
Rukojeť Ocelová
Vnitřní obvod 255 mm
Vnější obvod 288 mm
Výška 323 mm

O firmě Isi Plast

Isi Plast

Italská společnost, která je lídrem v oblasti výroby plastových nádob pro průmysl, stravování a zdravotnictví.

Correggio, Reggio Emilia, Itálie

.P-CTU-947645027-947645070