PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

ITFutuRe

(ITFutuRe s.r.o.)

Výhradní dovozce mobilních datových terminálů značky Chainway do ČR a SR a poskytovatel vlastního nadstavbového řešení PHsystem pro mobilní sklad a prodej ke Stormware Pohoda.Podrobné informace o firmě  ITFutuRe

Od svého založení v roce 2002 jsme vystupovali pod firmou Záviš Jirásek - ITFutuRe a následně v roce 2006 jsme přešli do společnosti ITFutuRe s.r.o..
Zpočátku jsme se zabývali správou IT, postupně kamerovými systémy a vývojem souvisejícího software na míru, nyní je naší hlavní činností vývoj vlastního software PHsystem pro mobilní sklad a obsluhu k Pohodě a také dovoz a poskytování kompletních servisních služeb pro výrobky firmy Chainway.
Sídlíme v Hradci Králové, náš software dodáváme přímo nebo prostřednictvím partnerů více než 120 firmám na území České a Slovenské republiky. Dovoz mobilních terminálů jsme zahájili v roce 2012 z důvodů nedostupnosti vhodného a cenově přijatelného HW pro naše řešení na českém trhu, sami dovážený hardware používáme a poskytujeme k němu kompletní servisní i technickou podporu.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Pardubická 851/7
50004  Hradec Králové
Královéhradecký - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty ITFutuRe

.C-CTU-947645405