null
null

K-Technik

Jeřáby a zdvihací technika, rádiové dálkové ovládání.

Slavkov u Brna, Ceská Republika

O K-Technik

Společnost K-TECHNIK s.r.o. se sídlem ve Slavkově u Brna je dynamicky se rozvíjející společností na trhu se zdvihací a manipulační technikou. Na základě výhradního zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku významného světového výrobce zdvihacích zařízení společnosti Bonfanti s.r.l., je naše společnost schopna nabídnout zákazníkům širokou škálu zdvihací techniky, počínaje jeřábovými komponenty, jako jsou jeřábové příčníky, standardní a speciální jeřábové kočky až do nosnosti 300t, konče kompletními dodávkami v podobě jednonosníkových a dvounosníkových standardních jeřábů, portálových jeřábů, včetně speciálních a automatických zdvihacích zařízení dle požadavků zákazníka.

  • Provádíme rekonstrukce a modernizace Vašich stávajících zdvihacích zařízení
  • Poskytujeme technická řešení v oblasti umístění a volby zdvihacích zařízení
  • Dodáváme na český a slovenský trh široký sortiment průmyslových rádiových dálkových ovládání pro zdvihací a manipulační techniku

Široká nabídka komplexních řešení umožňuje uspokojit poptávku zákazníka v rozlišných odvětvích průmyslu, jako je například strojírenský, hutní, automobilový, sklářský, lesnický, gumárenský, papírenský průmysl ..., kde jsou kladeny vysoké požadavky na přesnou, rychlou a bezpečnou manipulaci s materiálem. Při realizaci veškerých našich projektů a služeb, klademe důraz především na kvalitu, vysokou technickou úroveň, krátkou dodací lhůtu a to již od zpracování cenové a technické nabídky, až po konečnou realizaci. Naším cílem je především spokojený zákazník.

Nabízené produkty:

  • Jeřábové komponenty
  • Lanové, řetězové kladkostroje
  • Rádiová dálková ovládání
  • Rekonstrukce jeřábů

Zastoupené značky:

Bonfanti s.r.l., Donati Sollevementi s.r.l., Cattron-Theimeg, Slingofer

.C-CTU-947644175
null