Karroh

Jsme významná produkční firma v oboru polygrafie s výrobou v České republice.

Brno-Medlánky, Jihomoravský, Ceská Republika

O Karroh

Ve své branži patříme ke špičce – za každých okolností se totiž snažíme pracovat „lépe, rychleji a levněji“. Vlastníme také dvě odbytové firmy - Alket s.r.o., orientovanou na rakouské zákazníky, a Karroh Deutschland GmbH, určenou pro německý trh.

U svého hlavního produktu – výseku hmatníků – patříme k největším společnostem svého druhu v Evropě. Výrobní kapacity firmy Karroh, obzvláště u výseku hmatníků, nemají svou velikostí ve střední Evropě konkurenci. Během jediného dne jsme schopni vysekat hmatníky až do 100 000 kusů produktů.

Veškeré naše výrobní zařízení odpovídá nejmodernějším technologiím a je tudíž vysoce funkční. To umožnuje extrémně rychlé dodací lhůty a špičkovou kvalitu výroby. Naši zaměstnanci jsou neustále odborně školeni, aby klientům vždy dokázali poradit co nejefektivněji. U většiny z nich se jedná o skutečné profesionály s dlouholetou praxí v oboru. V případě kooperace dokážeme zákazníkům nabídnout cenu do 30 minut a přátelsky ji nastavíme tak, abychom jim usnadnili získat zakázku, o kterou se ucházejí.

.C-CTU-2705049917