PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Kodys

(Kodys, spol. s.r.o.)
Přední firma v ČR působící na trhu automatické identifikace (systémy s využitím čárového kódu a RFID) a zároveň členem skupiny IBCS Group. Dodává komplexní řešení v oblasti AUTO-ID.


Podrobné informace o firmě  Kodys

KODYS funguje od roku 1991 a je jedním z mála akreditovaných partnerů GS1 ČR, zástupce globální organizace pro standardizaci automatické identifikace.

Firma je stabilizovaným subjektem a vykazuje trend dlouhodobého růstu. Za 18 let své činnosti se může pochlubit několika tisíci spokojených zákazníků.

Mezi hlavní produkty patří tyto systémy:

  • Řízený sklad
  • Evidence majetku - K.asset
  • Evidence výrobních operací - K.manufacturing
  • Mobilní sběr dat - K.collect
  • Evidence rozvozu zásilek - K.parcel
  • Systém pro pracovníky v terénu - K.field

Hardware, který KODYS dodává, jsou zejm. mobilní terminály, snímače čárového kódu, aplikátory etiket a tiskárny čárového kódu.

Důležitou součástí nabídky jsou služby - vývoj, implementace, servis a poradenství.

  • Zakázky mohou zahrnovat dodávky software, hardware, vývoj, implementaci bezdrátové sítě, konzultace, servisní služby i dodávky etiket či karet.
Certifikáty kvality ISO:9001, ISO:14001
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Hošťálkova 7/520
169 00  Praha 6 – Břevnov
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Tiskové zprávy Kodys

Sklad v distribučním centru Ptáček-velkoobchod řídí WMS od KODYSu

16/08/2011, Praha - Řešení Accellos One dodané KODYSem pokrývá všechny procesy nového moderního distribučního centra a umožní navíc do budoucna rozšíření na ostatní pobočky v ČR a SR. Po plánovaném rozšíření by se mělo dosáhnout až několika set uživatelů.

Papír a tužka versus systém řízeného skladu

08/06/2011, Praha - Tak by se dalo krátce shrnout obsah semináře pořádaného spol. KODYS 5. 5. 2011 v Praze-Průhonicích pod názvem Bezpapírově řízený sklad.

20 let společnosti KODYS na trhu

27/04/2011, Praha - Řešení a produkty v oblasti automatické identifikace přináší společnost KODYS, spol. s r.o. již 20. rokem!

Produkty Kodys

.C-CTU-947645405