Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Řešení a produkty v oblasti automatické identifikace přináší společnost KODYS, spol. s r.o. již 20. rokem! Zpočátku se KODYS specializoval zejména na dodávky zařízení pro čtení a tisk čárového kódu do retailu, a byl tak jedním z prvních, kdo přinášel technologie čárového kódu na český trh. V průběhu let došlo k rozšíření portfolia a stále většímu zaměření firmy na poskytování služeb a řešení formou systémové integrace.

V současnosti KODYS poskytuje komplexní řešení s využitím čárového kódu a RFID. Mezi systémy, které KODYS implementuje, dominují zejména systém řízeného skladu Accellos WMS, evidence majetku pomocí čárových kódů, systém pro sledování výrobních operací nebo systém pro pracovníky v terénu. Množství spokojených zákazníků dosáhlo za 20 let činnosti firmy několika tisíc. Na některých projektech, které byly realizovány i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku nebo Bulharsku, KODYS spolupracoval se svými partnery sdruženými v rámci skupiny IBCS Group.

KODYS je také zakládajícím a stále aktivním členem sdružení GS1 Czech Republic (původně EAN). Zároveň je společnost jedním akreditovaných partnerů GS1 Czech Republic. Tato akreditace přináší zákazníkům garanci, že nabízená řešení odpovídají mezinárodním standardům GS1.

Certifikace KODYSu dle norem ISO:9001 a ISO:14001 jsou pak potvrzením o dodržování systémů řízení.