PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Sofistikované etiketování

  • 31/05/2010, Praha

  • Oblé hrany, sudy, zakulacené povrchy, pytle, lepení z různých stran, aplikace přes roh nebo řešení pro různé velikosti balení, nic z toho není problém pro automatické etiketovací systémy renomovaného německého výrobce Logopak dodávané KODYSem.

 

Oblé hrany, sudy, zakulacené povrchy, pytle, lepení z různých stran, aplikace přes roh nebo řešení pro různé velikosti balení, nic z toho není problém pro automatické etiketovací systémy renomovaného německého výrobce Logopak dodávané KODYSem. Samozřejmostí je však i vysoká výkonnost pro průmyslové prostředí, robustnost strojů a spolehlivost odpovídající tradiční německé kvalitě a technologické vyspělosti.

Typická umístění aplikátorů etiket z hlediska pracovního procesu jsou většinou na konci výrobního procesu při značení na obalu, dále mezi jednotlivými výrobními operacemi, kdy je výrobek značen typovým štítkem, a pak při balení palet a předávání z výroby do skladu nebo k expedici. Jednotlivé stroje Logopak dle typu mohou být nasazeny pro tisk a aplikaci na palety, sudy, pytle nebo polepování kartonů za pohybu na dopravníku.

Možná překvapí, že díky modulární konstrukci jsou zařízení velmi variabilní a finální konstrukce je řešena dle potřeb zákazníka. Co se týče technologie tisku etiket, je podporován jak termotisk, tak i kvalitnější termotransferový tisk. Logopak podporuje i nastupující technologie, takže standardní řešení jsou proto připravena i pro výrobce, kteří potřebují tisknout, kódovat, aplikovat nebo číst RFID tagy.

KODYS, systémový integrátor v oblasti čárového kódu a RFID, obohatil v loňském roce svou stávající nabídku aplikátorů zahrnující doposud značku Label PAX navíc o tyto špičkové etiketovací systémy Logopak. Jako jejich autorizovaný distributor pro Českou republiku, poskytuje společnost KODYS komplexní řešení pro automatizované etiketování. Zakázky zahrnují analýzu a návrh řešení, kompletní dodávku hardwaru, softwaru a všech souvisejících služeb implementace a podpory.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Hošťálkova 7/520
169 00  Praha 6 – Břevnov
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)