Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Oblé hrany, sudy, zakulacené povrchy, pytle, lepení z různých stran, aplikace přes roh nebo řešení pro různé velikosti balení, nic z toho není problém pro automatické etiketovací systémy renomovaného německého výrobce Logopak dodávané KODYSem. Samozřejmostí je však i vysoká výkonnost pro průmyslové prostředí, robustnost strojů a spolehlivost odpovídající tradiční německé kvalitě a technologické vyspělosti.

Typická umístění aplikátorů etiket z hlediska pracovního procesu jsou většinou na konci výrobního procesu při značení na obalu, dále mezi jednotlivými výrobními operacemi, kdy je výrobek značen typovým štítkem, a pak při balení palet a předávání z výroby do skladu nebo k expedici. Jednotlivé stroje Logopak dle typu mohou být nasazeny pro tisk a aplikaci na palety, sudy, pytle nebo polepování kartonů za pohybu na dopravníku.

Možná překvapí, že díky modulární konstrukci jsou zařízení velmi variabilní a finální konstrukce je řešena dle potřeb zákazníka. Co se týče technologie tisku etiket, je podporován jak termotisk, tak i kvalitnější termotransferový tisk. Logopak podporuje i nastupující technologie, takže standardní řešení jsou proto připravena i pro výrobce, kteří potřebují tisknout, kódovat, aplikovat nebo číst RFID tagy.

KODYS, systémový integrátor v oblasti čárového kódu a RFID, obohatil v loňském roce svou stávající nabídku aplikátorů zahrnující doposud značku Label PAX navíc o tyto špičkové etiketovací systémy Logopak. Jako jejich autorizovaný distributor pro Českou republiku, poskytuje společnost KODYS komplexní řešení pro automatizované etiketování. Zakázky zahrnují analýzu a návrh řešení, kompletní dodávku hardwaru, softwaru a všech souvisejících služeb implementace a podpory.

Více informací o produktu Automatické aplikátory etiket

Aplikátory etiket slouží pro tisk a aplikaci etiket. Nabízíme aplikátory LOGOPAK a LABEL PAX s tiskovými moduly Zebra PAX.

Specializujeme se především na aplikátory pro "tisk a polepení". Tyto aplikátory jsou vhodné v případech, kdy se údaje na etiketě mění a každá etiketa je originál. Tiskárny aplikátorů pracují na principu termotisku nebo tisku termotransferového (přes barvicí pásku ), ideálního pro potisk etiket, kartonů či jiného spotřebního materiálu čárovým kódem, grafikou či jinými údaji. Aplikátory jsou konstruovány a vyráběny s ohledem na vysokou spolehlivost, odolnost v provozu a minimální servisní nároky.

Aplikátory LABEL PAX

Základem aplikátorů LABEL PAX je robustní tiskový modul Zebra PAX 110 nebo 170. Ten je doplněn vlastním zařízením pro aplikaci etikety. Zde je možné zákazníkům vyjít maximálně vstříc a nabídnout takový způsob vynášení etikety pro polepení a takovou součinnost s dopravním systémem, aby byly zcela splněny často náročné požadavky. Stroje jsou konstruovány a vyráběny na míru podle požadavků zákazníka.

Typické použití aplikátorů etiket LABEL PAX

 • integrace do automatických dopravních linek ve výrobě či expedici
 • polepování výrobků, jednotlivých balení, skupinových balení, palet

Výhody a charakteristika aplikátorů etiket LABEL PAX

 • spolehlivost a odolnost díky robustní kovové konstrukci
 • podle konstrukce možnost polepování za pohybu
 • šířka etiket do 110 nebo do 170 mm podle použitého tiskového modulu
 • podle konstrukce výstup etiket z levé nebo pravé strany
 • rozhraní RS-232, RS-485, Centronics, Ethernet
 • volitelný bezdrátový ZebraNet printserver PLUS pro připojení do bezdrátové sítě s podporou karet Cisco b/g a CF Motorola; interní bezdrátový ZebraNet printserver s integrovaným Wi-Fi modulem Zebra
 • pro tiskárny provádíme plný záruční i pozáruční servis
 • zajišťujeme dodávky originálního spotřebního materiálu

Automatické etiketovací systémy Logopak

Aplikátory renomované firmy Logopak jsou známy svou robustností a spolehlivostí. Nabízí širokou škálu způsobů lepení etiket na různé strany objektů, na zakulacené povrchy, sudy, přepravky a podobně. Uplatnění nacházejí zejména při masové produkci, kde jsou zároveň vysoké požadavky na spolehlivost a životnost.

Typické použití aplikátorů LOGOPAK

 • integrace do automatických dopravních linek ve výrobě či expedici
 • polepování výrobků, jednotlivých balení, skupinových balení, palet
 • polepování palet ze tří stran

Výhody a charakteristika aplikátorů LOGOPAK

 • spolehlivost a odolnost díky robustní kovové konstrukci
 • podle konstrukce možnost polepování za pohybu
 • široký sortiment aplikátorů s různými způsoby aplikace etikety pokrývá většinu možných požadavků na polepení
 • rozhraní RS-232, RS-485, Centronics, Ethernet
 • pro aplikátory provádíme plný záruční i pozáruční servis
 • zajišťujeme dodávky originálního spotřebního materiálu

Zobrazit produkt: Automatické aplikátory etiket