Kovo Praktik

Jsme český výrobce manipulační techniky a archivačních systémů. Na trhu působíme již od roku 1990. Největší důraz klademe na kvalitu našich výrobků, Vaši spokojenost s našimi výrobky.

Ostrava - Bartovice, Ceská Republika

O Kovo Praktik

Vyrábíme nejširší sortiment ruční manipulační techniky v České republice.

Škála našich výrobků je velmi široká - např. různé typy rudlů - standardní, schodišťové; plošinové vozíky, jak svařované tak stavebnicové; policové vozíky, jak svařované tak stavebnicové, ale také policové vozíky vhodné do kanceláří. Náš výrobní sortiment zahrnuje i tzv. skříňové vozíky, velké ruční plošinové vozy o vysoké nosnosti až 1500 kg, vozíky pro speciální přepravu a to jak na deskový, tak na dlouhý materiál. Zároveň jsme schopni nabídnout přesouvací plošiny na přepravky, stěhovací plošinky, vozíky na sudy či na láhve s technickými plyny.

Také se věnujeme výrobě stojanů a v našem portfoliu najdete i parkovací zábrany. Mezi naše bestsellery patří otočné archivační skříně se systémem, který byl vymyšlen v naší firmě a je roky zdokonalován, jsme ovšem taktéž schopni nabídnout kancelářské regály a nebo stoly.

Celé naše portfolio výrobků čítá dnes téměř 600 výrobků či různých kombinací našich stavebnic lehké manipulační techniky. Prezentace výrobků, která je součástí našich webových stran ovšem není konečná. Mimo tuto prezentaci vyrábíme a dodáváme mnoho jiných výrobků dle přání a specifických požadavků zákazníka. Ny tyto požadavky jsme schopni reagovat pružně.

Zároveň jsme schopni nabídnout za zajímavých podmínek pojezdová kola francouzské společnosti Guitel, která jsou známa především svou spolehlivostí a kvalitou. Tato kola jsou pod touto značkou vyráběna již více než 80 let.

Doporucené zprávy Kovo Praktik

Doporucené firmy Paletové, vysokozdvižné a skladové vozíky

.C-CTU-947644102